DUK - Dažnai užduodami klausimai

Kas yra epoksidinė derva?

Epoksidinė derva yra mažo arba didelio klampumo, skaidri masė, kuri pritaikoma ir naudojama gaminant padėklus, papuošalus, rankdarbius bei įvairius kitus gaminius. Epoksidinė derva susideda iš dviejų dalių – dervos ir kietiklio. Kai sumaišome dervą su kietikliu, įvyksta cheminė reakcija, kurios metu išsiskiria šiluma ir po atitinkamo laiko šios medžiagos sukietėja. Skaidri epoksidinė derva gali būti dažoma specialiais pigmentais epoksidui, taip ir yra išgaunami mūsų darbai 🙂

Ar galima padaryti antrą tokį patį gaminį?

Ne, neįmanoma, net gaminant tuo pačiu metu kelis padėkliukus, jie gali šiek tiek skirtis vienas nuo kito. Gaminiai yra rankų darbo, išliejami specialia liejimo technika, todėl kiekvienas gaminys gaunasi unikalus, skirtingas ir antro tokio paties padaryti yra neįmanoma. Galima pasistengti ir padaryti kuo panašesnį, panašių spalvų, formų ar rašto, bet identiško gaminio neišeis padaryti 🙂

Kaip prižiūrėti gaminius?

Gaminius galima valyti drėgna šluoste ar vienkartine servetėle, galima plauti šiltu tekančiu vandeniu. Galima naudoti skystą muilą ar indų ploviklį. Įbrėžimus galima pašalinti poliruojant.

Ką galima dėti ant padėklų ir padėkliukų?

Puodelius, taures, indus. Papuošalus, plaukų aksesuarus. Kvepalus, muilo dozatorius, kosmetiką. Namų kvapus, žvakes, dekoracijas. Užkandžius (gaminiai yra saugūs maistui).

Ko nerekomenduojama daryti?

Plauti indaplovėje ar valyti šiurkščiomis kempinėmis. Šildyti mikrobangų krosnelėje. Laikyti ant tiesioginės saulės spindulių. Nerekomenduojama dėti karštų puodelių, indų, nes gali atsirasti įspaudai. Norint padėti karštus indus , jie turėtų būti su apsauga dugne.

Ar gaminiai yra karščiui atsparūs?

Mūsų gaminiai yra atsparūs karščiui iki 60 laipsnių, tai reiškia, kad jokių karštų indų nerekomenduojama dėti, nes gaminys gali deformuotis ir likti žymės, įspaudai. Norint padėti karštus indus, jie turėtų būti su apsauga dugne. Atsiradus įspaudams juos galima lengvai pašalinti – užpilti verdančiu vandeniu padėkliuką, palaikyti 15-30 sekundžių, nusausinti ir padėti ant lygaus paviršiaus atvėsti (jeigu žymės dar matosi, tai procesą galima pakartoti).

Kaip užsisakyti individualų gaminį?

Norint užsisakyti individualų užsakymą galit parašyti mums į Facebook’ą ar Instagram’ą žinutę – Audrepoxy arba laišką į el. paštą info@audrepoxy.com . Parašykit iškart kas domina, koks kiekis, spalvos, galit atsiųsti pavyzdines nuotraukas iš mūsų socialinių tinklų arba galerijos puslapio (kuris randasi mūsų internetinės svetainės viršuje).

Kiek užtrunka individuali gamyba laiko?

Priklauso nuo metų laiko, koks yra užimtumas ir kokio dydžio yra užsakymas gali užtrukti nuo 5 d. Iki 20 d